wedstrijdkalender 2019-2020

Datum:

Soort wedstrijd:

Organisatie:

Bad:

Plaats:

Aanvangstijd

inzwemmen:

Aanvangstijd

wedstrijd:

 

28

september

2019

 

 

Minioren/ Juniorencircuit

deel 1

 

 

VZC

 

 

De Vallei

 

 

Veenendaal

 

 

13.30 u

 

 

14.00 u

29 september 2019

 

Minioren/ Juniorencircuit

deel 1

Triton

Zandzee

Bussum

15:15 u

15:45 u

De Futen

Waterlelie

Aalsmeer

13:30 u

14:00 u

DWT

Boerhaavebad

Haarlem

16:30 u

17:00 u

De Zaan

de Slag

Zaandam

juryvergadering

12:30 u

12.15 u!!!

13:00 u

ZPC Woerden

Batensteinbad

Woerden

13.30 u

14.00 u

10

november

2019

Regionale

Minioren

Clubmeet dl 1

De Zaan

de Slag

Zaanstad

juryvergadering

12:30 u

12.15 u!!!

13:00 u

VZC

De Vallei

Veenendaal

16.00 u

16.30 u

16

november

2019

Regionale

Kampioen-

schappen kb 1

RZC/ ZPCH

SKWA

Hoofddorp

juryvergadering

13.30 u

13.15 u!!!

14.00 u

RZC/ VZC

 De Vallei

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

17

november

2019

Regionale

Kampioen-

schappen kb 2

RZC/ ZPCH

SKWA

Hoofddorp

juryvergadering

13.30 u

13.15 u!!!

14.00 u

RZC/ VZC

De Vallei

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

23

november

2019

Regionale

Kampioen-

schappen kb 3

RZC/ ZPCH

SKWA

Hoofddorp

juryvergadering

13.30 u

13.15 u!!!

14.00 u

RZC/ VZC

De Vallei

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

24

november

2019

Regionale

Kampioen-

schappen kb 4

RZC/ ZPCH

SKWA

Hoofddorp

juryvergadering

13.30 u

13.15 u!!!

14.00 u

RZC/ VZC

De Vallei

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

14

december

2019

Minioren/

Juniorencircuit

Deel 2

De

Duinkikkers

Sportboulevard

De Engh

Soest

16.00 u

16.30 u

H2O

Sportcentrum

Helsdingen

Vianen

16.45 u

17.15 u

15

december

2019

Minioren/

Juniorencircuit

Deel 2

IJsselmeer

de Meent

Huizen

14:00 u

14:30 u

Oceanus

Waterlelie

Aalsmeer

13:30 u

14:00 u

DWT

Boerhaavebad

Haarlem

16:30 u

17:00 u

WZPC

Leeghwaterbad

Purmerend

14:30 u

15:00 u

18

januari

2020

Minioren/

Juniorencircuit

Deel 3

IJZPC

De Hooghe Waerd

IJsselstein

16.00 u

16.30 u

VZC

De Vallei

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

19

januari

2020

Minioren/

Juniorencircuit

Deel 3

De Otters

Het Gooi

Zandzee

Bussum

15:15 u

15:45 u

KAZ

Bijlmer sportcentrum

Amsterdam

12:30 u

13:00 u

De Reuring

Aquacentrum

Den Helder

13:30 u

14:00 u

De Zaan

de Slag

Zaandam

juryvergadering

12:30 u

 12.15 u!!!

13:00 u

 

 

 

 

Datum:

Soort wedstrijd:

Organisatie:

Bad:

Plaats:

Aanvangstijd

inzwemmen:

Aanvangstijd

wedstrijd:

8

februari

2020

Regionale

Minioren

Clubmeet dl 2

VZC

De Vallei

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

9

februari

2020

Regionale

Minioren

Clubmeet dl 2

De Zaan

de Slag

Zaanstad

juryvergadering

12:30 u

12.15 u!!!

13:00 u

 

28

maart

2020

 

 

Minioren/ Juniorencircuit

deel 4

VZC

De Vallei

 

Veenendaal

 

 

13.30 u

 

 

14.00 u

 

ZV Utrecht

De Kwakel

Utrecht

13.30 u

14.00 u

29

 maart

2020

 

Minioren/ Juniorencircuit

deel 4

Het Y

Noorderpark-bad

Amsterdam

14:00 u

14:30 u

ZPCH

SKWA

Hoofddorp

 

 

MSV Zeemacht

Aquacentrum

Den Helder

13:30 u

14:00 u

De Ham

Leeghwaterbad

Purmerend

14:30 u

15:00 u

9

mei

2020

Minioren/ Juniorencircuit

deel 5

ZPC Watervlo

Fletiomare

Utrecht

13.30 u

14.00 u

De Duinkikkers

Sportboulevard

De Engh

Soest

16.00 u

16.30 u

10

mei

2020

Minioren/ Juniorencircuit

deel 5

De Aalscholver

Almere Poort

Almere Poort

15:30 u

16:00 u

De Dolfijn

Sloterparkbad

Amsterdam

13:30 u

14:00 u

De Reuring

Aquacentrum

Den Helder

13:30 u

14:00 u

De Ham

De Crommenije

Krommenie

15:00 u

15:30 u

16

mei

2020

Regionale A

Kampioen-

schappen lb 1

RZC/ ZPC Amersfoort

Amerenabad

Amersfoort

juryvergadering

13.45 u

13.30 u!!!

14.15 u

17

mei

2020

Regionale A

Kampioen-

schappen lb 2

RZC/ ZPC Amersfoort

Amerenabad

Amersfoort

juryvergadering

13.45 u

13.30 u!!!

14.15 u

23

mei

2020

Regionale A

Kampioen-

schappen lb 3

RZC/ ZPC Amersfoort

Amerenabad

Amersfoort

juryvergadering

13.45 u

13.30 u!!!

14.15 u

24

mei

2020

Regionale A

Kampioen-

schappen lb 4

RZC/ ZPC Amersfoort

Amerenabad

Amersfoort

juryvergadering

13.45 u

13.30 u!!!

14.15 u

6

juni

2020

Regionale

Minioren

Finales deel 1

RZC/WZ&PC

Leeghwaterbad

Purmerend

juryvergadering

14.30 u

  14.15 u!!!

15.00 u

RZC/VZC 

Valleibad

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

7

juni

2020

Regionale

Minioren

Finales deel 2

RZC/WZ&PC

Leeghwaterbad

Purmerend

juryvergadering

14.30 u

   14.15 u!!!

15.00 u

RZC/VZC 

Valleibad

Veenendaal

13.30 u

14.00 u

13

juni

2020

Regionale B

Kampioen-schappen dl 1

RZC/ZPCH

SKWA

Hoofddorp

juryvergadering

13.30 u

 13.15 u!!!

14:00 u

??

??

??

 

 

14

juni

2020

Regionale B

Kampioen-schappen dl 2

RZC/ZPCH

SKWA

Hoofddorp

juryvergadering

13.30 u

 13.15 u!!!

14:00 u

??

??

??

 

 

 Versie 7 september 2019 

Tijden e.d. onder voorbehoud.